Stypendia dla dzieci

Mając na względzie dobro i potrzeby dzieci, Fundacja przygotowała propozycję stypendiów dla dzieci i młodzieży z terenu Oświęcimia.

1. Stypendium dla dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej lecz nie mającej warunków finansowych na rozwijanie swoich pasji.

2. Dwa rodzaje stypendiów na rehabilitację:
- stypendium na zakup zabiegów rehabilitacyjnych w sytuacji, gdy świadczenia refundowane przez NFZ są niewystarczające,
- stypendium umożliwiające dojazd na rehabilitację poza miejsce zamieszkania, w sytuacji gdy brak jest możliwości rehabilitacji w miejscowości, w której mieszka podopieczny.

Fundacja chce pomagać co miesiąc trzema stypendiami po 300 zł każde. Decyzja na jaki okres świadczenie będzie przyznane oraz na jaki cel rozpatrywana będzie indywidualnie w zależności od potrzeb.
W przypadku dużego zainteresowania rozważamy możliwość zwiększenia liczby stypendiów.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie formularza zgłoszeniowego w biurze Fundacji
ul. St. Leszczyńskiej 10 w godzinach od 7.00 do 15.00 (Regulamin udzielania pomocy oraz formularz zgłoszeniowy dostępne w biurze lub na niniejszej stronie – zakładka: Jak otrzymać pomoc? - Formularz zgłoszeniowy)
Termin: do odwołania

Zapraszamy!

Prezentujemy prace, uczestników warsztatów "Karuzela Sztuki"

Jest nam bardzo miło zaprezentować prace naszych młodych artystów:) Dzieci wspaniale pracują, a ich fantazja i zaangażowanie są godne podziwu:)  Więcej

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty plastyczne

Warsztaty rozpoczynają się już 11 lutego 2015r.
Zapraszamy do zapoznania się plakatem informacyjnym oraz do udziału w warsztatach

Kontakt

2. Dwa rodzaje stypendiów na rehabilitację:

Termin: do odwołania

Zapraszamy!