Stypendia dla dzieci

MajÄ…c na wzglÄ™dzie dobro i potrzeby dzieci, Fundacja przygotowaÅ‚a propozycjÄ™ stypendiów dla dzieci i mÅ‚odzieży z terenu OÅ›wiÄ™cimia.

1. Stypendium dla dzieci i mÅ‚odzieży szczególnie uzdolnionej lecz nie majÄ…cej warunków finansowych na rozwijanie swoich pasji.

2. Dwa rodzaje stypendiów na rehabilitacjÄ™:
- stypendium na zakup zabiegów rehabilitacyjnych w sytuacji, gdy Å›wiadczenia refundowane przez NFZ sÄ… niewystarczajÄ…ce,
- stypendium umożliwiajÄ…ce dojazd na rehabilitacjÄ™ poza miejsce zamieszkania, w sytuacji gdy brak jest możliwoÅ›ci rehabilitacji w miejscowoÅ›ci, w której mieszka podopieczny.

Fundacja chce pomagać co miesiÄ…c trzema stypendiami po 300 zÅ‚ każde. Decyzja na jaki okres Å›wiadczenie bÄ™dzie przyznane oraz na jaki cel rozpatrywana bÄ™dzie indywidualnie w zależnoÅ›ci od potrzeb.
W przypadku dużego zainteresowania rozważamy możliwość zwiÄ™kszenia liczby stypendiów.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie formularza zgłoszeniowego w biurze Fundacji
ul. St. LeszczyÅ„skiej 10 w godzinach od 7.00 do 15.00 (Regulamin udzielania pomocy oraz formularz zgÅ‚oszeniowy dostÄ™pne w biurze lub na niniejszej stronie – zakÅ‚adka: Jak otrzymać pomoc? - Formularz zgÅ‚oszeniowy)
Termin: do odwołania

Zapraszamy!