Nowy serwis internetowy Fundacji

3.12.2014
Witamy w nowym serwisie internetowym Fundacji im. Stanisławy Leszczyńskiej w Oświęcimiu. Idąc z duchem czasu przyszła kolej na poprawę wizerunku naszej Fundacji oraz uruchomienie naszej strony internetowej z użyciem najnowszych technologi.
Oprócz informacji ogólnych o Fundacji znajdziecie tutaj PaÅ„stwo najÅ›wieższe aktualnoÅ›ci oraz informacje o naszych podopiecznych, gdzie bezpoÅ›rednio można dokonać wpÅ‚aty na konkretny, wybrany cel korzystajÄ…c z serwisu transakcyjnego. ZachÄ™camy również do zapoznania siÄ™ z informacjami o możliwoÅ›ci udzielenia i uzyskania pomocy.

ZachÄ™camy również do obserwowania naszego Twittera oraz fanpage w serwisie Facebook, gdzie na bieżąco informować bÄ™dziemy PaÅ„stwa o naszych dziaÅ‚aniach.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona organizacji wspierających drugiego człowieka. Naszym celem jest prowadzenie działalności na rzecz dzieci i młodzieży z rodzin w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej oraz kobiet samotnie wychowujących dzieci.

Jest nam bardzo miÅ‚o zaprezentować prace naszych mÅ‚odych artystów:) Dzieci wspaniale pracujÄ…, a ich fantazja i zaangażowanie sÄ… godne podziwu:)  WiÄ™cej