Konkurs rysunkowy "Mikołajkowe prezenty"

9.12.2014
Fundacja wspiera dziaÅ‚ania na rzecz dzieci.

Z okazji obchodów dnia Åšw. MikoÅ‚aja, ZarzÄ…d Fundacji wsparÅ‚ fantastycznÄ… inicjatywÄ™ konkursu rysunkowego dla dzieci klientów Sklepu Funt w OÅ›wiÄ™cimiu pn. "MikoÅ‚ajkowe prezenty".
6 grudnia, spoÅ›ród wielu prac maÅ‚ych artystów, wybrano zwyciÄ™zców, którym wrÄ™czono wspaniaÅ‚e nagrody rzeczowe.
ZwyciÄ™zcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wziÄ™cia udziaÅ‚u w kolejnym konkursie pn."Moja wymarzona choinka", którego finaÅ‚ odbÄ™dzie siÄ™ 20 grudnia br.
Na relację z konkursu zapraszamy na stronę Sklepu Funt w Oświęcimiu (https://www.facebook.com/funtoswiecim).

Jest nam bardzo miÅ‚o zaprezentować prace naszych mÅ‚odych artystów:) Dzieci wspaniale pracujÄ…, a ich fantazja i zaangażowanie sÄ… godne podziwu:)  WiÄ™cej

zamknij