Konkurs rysunkowy "Mikołajkowe prezenty"

9.12.2014
Fundacja wspiera działania na rzecz dzieci.

Z okazji obchodów dnia Św. Mikołaja, Zarząd Fundacji wsparł fantastyczną inicjatywę konkursu rysunkowego dla dzieci klientów Sklepu Funt w Oświęcimiu pn. "Mikołajkowe prezenty".
6 grudnia, spośród wielu prac małych artystów, wybrano zwycięzców, którym wręczono wspaniałe nagrody rzeczowe.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie pn."Moja wymarzona choinka", którego finał odbędzie się 20 grudnia br.
Na relację z konkursu zapraszamy na stronę Sklepu Funt w Oświęcimiu (https://www.facebook.com/funtoswiecim).

Prezentujemy prace, uczestników warsztatów "Karuzela Sztuki"

Jest nam bardzo miło zaprezentować prace naszych młodych artystów:) Dzieci wspaniale pracują, a ich fantazja i zaangażowanie są godne podziwu:)  Więcej

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty plastyczne

Warsztaty rozpoczynają się już 11 lutego 2015r.
Zapraszamy do zapoznania się plakatem informacyjnym oraz do udziału w warsztatach

Kontakt