Aktualności

Fundacja im. St. Leszczyńskiej w Oświęcimiu otworzyła w październiku 2015 roku , SZKOŁĘ TAŃCA „MAGIA” dedykowaną dla dzieci i młodzieży z Oświęcimia oraz okolic . W szkole prowadzone są bezpłatne warsztaty z zakresu tańca towarzyskiego Standard-Latino. Zajęcia prowadzi znakomity instruktor Pan Michał Piskorek posiadający klasę taneczną C. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu i cieszą się dużą popularnością.
  • Prezentujemy prace, uczestników warsztatów

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moja Kochana Babcia Mój Kochany Dziadek"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
    24 stycznia, w zaprzyjaźnionym sklepie odzieżowym Funt w Oświęcimiu, rozdaliśmy nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego pn."Moja Kochana Babcia Mój Kochany Dziadek". Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Rozstrzygnięcie najbliższego pn."Kogo kochasz najbardziej na świecie" już 12 lutego, a rozdanie nagród w Walentynki!!
  • Pomagamy, dzieląc się tym co mamy.

Dzięki wsparciu naszych przyjaciół - firmie Vivexpol s.c., Fundacja im. Stanisławy Leszczyńskiej przekazała dla Domu Samotnej Matki im. Emilii Wojtyłowej w Wadowicach wyprawki odzieżowe dla najmłodszych.
    Jest nam niezwykle miło wspierać matki i ich dzieci. Cieszymy się na myśl o dalszej współpracy i serdecznie pozdrawiamy mieszkanki Domu w Wadowicach.
  • Następny konkurs rysunkowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie rysunkowym organizowanym przez Sklep Funt w Oświęcimiu pn. "Moja kochana Babcia", "Mój kochany Dziadek" (https://www.facebook.com/funtoswiecim?fref=nf). Czekają atrakcyjne nagrody oraz fantastyczna zabawa. Fundacja z ogromną przyjemnością wspiera podobne inicjatywy skierowane dla dzieci.
    Rozstrzygnięcie konkursu 24 styczeń 2015 r. Zapraszamy!
  • Stypendia dla dzieci

• Konkurs rysunkowy

Konkurs rysunkowy "Mikołajkowe prezenty"

9.12.2014
    Fundacja wspiera działania na rzecz dzieci.

Nowy serwis internetowy Fundacji

3.12.2014 Witamy w nowym serwisie internetowym Fundacji im. Stanisławy Leszczyńskiej w Oświęcimiu. Idąc z duchem czasu przyszła kolej na poprawę wizerunku naszej Fundacji oraz uruchomienie naszej strony internetowej z użyciem najnowszych technologi.

KAMIZELKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W marcu 2016 roku Fundacja im. Stanisławy Leszczyńskiej udzieliła wsparcia dla Przedszkola nr.18 w Oświęcimiu przy ul. Nideckiego 24 na zakup kamizelek odblaskowych dla dzieci. Kamizelki te będą pomocą i zwiększą bezpieczeństwo przedszkolaków  podczas spacerów.

Jest nam bardzo miło zaprezentować prace naszych młodych artystów:) Dzieci wspaniale pracują, a ich fantazja i zaangażowanie są godne podziwu:)  Więcej

zamknij